
Шнек до мотобуру 250 мм×800мм (посадочне 20мм)
880 ₴
- Готово до відправки
- Код: шн-250
+380 (67) 741-72-85
Продавецьповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПОСАДОЧНЕ-20мм
На фото
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шнек |
| Застосування | Бур |
| Матеріал | Сталь |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Загальна довжина | 800 мм |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴









