
Коленвал 178F (шийка 36мм) шліц 25мм двигуна мотоблока
1 207 ₴
- Готово до відправки
- Код: 308044-107b
+380 (67) 741-72-85
Продавецьповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Завод ZUBR.
Колінвал голий під шліци - 178F підходить на дизельні двигуни мотоблоків, генераторів та іншої техніки потужністю 6 к.с. з повітряним охолодженням.
Довжина загальна (мм) - 255
Довжина шліцевої частини (мм) – 35
Діаметр шліцевого валу (мм) - 25
Діаметр шийки під шатун (мм) - 36
Вага (гр.) — 3075
Підходить для наступних моделей:
| Зубр | HT-105, HT-105E, ХА-31 |
| Кентавр | 2060д, 2070д, 2075д, 2080д, 2061д, 2081д |
| Forte (Форте) | 105, HSD1G-105, HSD1G-105E |
| Zirka (Зірка) | LX 2060D, LX 2062D, Zirka GT76D01 |
| Витязь (Тата) | HT-105, HT-105E |
| Аврора | 105, 105Е |
| Зоря | SH-105, SH-105E |
| Sadko (Садко) | MD-1050, MD-1160 |
| Bulat (Булат) | C653P, BT1100A |
| Weima | WM1100A, WM1100AE |
| Iron Angel | DT1100A |
| Forester | M1100A |
| Добриня | T-105, МТ-105Е, НТ-105, НТ-105Е |
| Протон | МБ-105/Д |
| Бригадир | МК-1053Д, МК-105РД |
| Parma | 105 |
| Kipor | KDT610, KDT610L, KDT610C, KDT610E |
| Kama | 610, 610C, 610CE, 610L |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зубр |
| Стан | Новий |
| Призначення комплектуючого | Деталі двигуна |
| Потужність двигуна, л. с. | 6 к. с. |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Тип охолодження | Повітряний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 207 ₴


