
Шнек до мотобуру Ф150мм х 80см (посадочне 20мм)
596 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10323
+380 (67) 741-72-85
Продавецьповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під вал 20мм
Довжина шнека 800 мм
Ширина шнека 150 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зубр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шнек |
| Застосування | Бур |
| Матеріал | Сталь |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Загальна довжина | 800 мм |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596 ₴


