Розміри на фото
для електровелосипедів електросамокатів дитячих квадроциклів складській техніки
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OUTDO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип тягового аккумулятора | AGM |
| Тип конструкции | Необслуживаемые |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 100 мм |
| Вес | 4.12 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 202 ₴







